Osnovne informacije

Vrsta profila: nadgradni/viseči
Material: eloksiran aluminij
Maksimalna dolžina: 5 m (razrez na želeno mero)
PVC pokrivalo: clear, mat, frosted, prizmatično in izbočeno mat
Končniki: da

 

BAR21_30x60mm

 

*O doseganju homogene osvetlitve in raztezkih aluminija ter PVC pokrival si lahko več preberete tukaj.

Tehnična risba

Montaža

Dodatna montaža

 

 

NAZIV ARTIKLAKAT. ŠT.
ALU PROFIL BAR21, 30 × 60 mm5010585
PVC MAT POKRIVALO5010743
PVC CLEAR POKRIVALO5010745
PVC FROSTED POKRIVALO5010744
PVC PRIZMATIČNO POKRIVALO5010746
PVC MAT IZBOČENO POKRIVALO5010748
PVC MAT POLKROŽNO POKRIVALO5010723
PVC CLEAR POLKROŽNO POKRIVALO5010720
PVC FROSTED POLKROŽNO POKRIVALO5010721
PVC MAT RAVNO POKRIVALO5010732
PVC CLEAR RAVNO POKRIVALO5010730
ALU NOSILEC LED TRAKU - TIP 15010656
ALU NOSILEC LED TRAKU - TIP 25010657
ALU NOSILEC LED TRAKU - TIP 35010688
ALU NOSILEC LED TRAKU - TIP 45010687
ALU POKRIVALO5010747
ALU KONČNIK - VIDNI VIJAKI5010658
ALU KONČNIK - NEVIDNI VIJAKI50106582
PVC MAT IZBOČENI KONČNIK5010659
ALU NOSILEC ZA STENSKO MONTAŽO 5010697
ELEMENT ZA POVEZOVANJE PROFILOV - RAVNI50106591
ELEMENT ZA POVEZOVANJE PROFILOV - L KOTNI50106592
PRIBOR ZA OBEŠANJE (1 × 150 mm)5010683