Osnovne informacije

Vrsta profila: nadgradni/viseči
Material: eloksiran aluminij
Maksimalna dolžina: 5 m (razrez na želeno mero)
PVC pokrivalo: clear, mat, frosted in pokrivalo mikro raster (izjemoma na voljo v dolžini zgolj 500 mm)
Končniki: da

 

BAR22_60x75mm

 

*O doseganju homogene osvetlitve in raztezkih aluminija ter PVC pokrival si lahko več preberete tukaj.

Tehnična risba

Montaža

 

 

 

 

NAZIV ARTIKLAKAT. ŠT.
ALU PROFIL BAR22, 60 × 75 mm5010580
ALU NOSILEC TRAKU5010581
PVC MAT POKRIVALO5010755
PVC CLEAR POKRIVALO5010754
PVC FROSTED POKRIVALO5010756
ALU KONČNIK - VIDNI VIJAKI5010686
ALU KONČNIK - NEVIDNI VIJAKI5010691
PVC MAT IZBOČENI KONČNIK5010684
ALU NOSILEC ZA STENSKO MONTAŽO 5010697
ELEMENT ZA POVEZOVANJE PROFILOV - RAVNI50106591
ELEMENT ZA POVEZOVANJE PROFILOV - L KOTNI50106592
PRIBOR ZA OBEŠANJE (1 × 150 mm)5010685
LED SLIM NAPAJALNIK 60/245013095
POKRIVALO MIKRO RASTER (500 mm)5010754