Osnovne informacije

ALU profil je več kot zgolj ohišje za LED trakove. Poleg odličnega odvajanja toplote, ki jo proizvede LED trak, ALU profili iz kvalitetnega eloksiranega aluminija kot posamična komponenta celotnega sklopa omogočajo končnemu kupcu ogromno možnosti apliciranja in nadzora nad virom svetlobe. Služijo kot estetski dodatek, ki omogoča LED trakovom zlitje s pohištvom in preostalim prostorom. Pravilno in natančno zasnovan profil lahko učinkovitost odvajanja toplote poveča vse do 30 %, če ga primerjamo s profilom, ki ni optimiziran. Posledično se to kaže tudi v podaljšanju življenjske dobe LED traku, ki je nameščen v profil.

Lahko jih uporabite za razsvetlitev delovnih površin, omar, polic, prostorov ipd. Omogočajo različno montažo od vgradne, nadgradne, talne, kotne in viseče. Vsem alu profilom pa seveda pripadajo tudi primerna PVC pokrivala. Nekateri profili imajo na voljo celo štiri različna pokrivala; matirano, prosojno, »frosted« in prizmatično. Kot dodano vrednost, ponujamo možnost prašnega barvanja z izborom odtenkov po RAL lestvici in rezanje vseh profilov na točno želeno dimenzijo.

Vrsta profila: vgradni/nadgradni
Material: eloksiran aluminij
Maksimalna dolžina: 5 m (razrez na želeno mero)
PVC pokrivalo: clear, mat, frosted in izbočeno mat
Končniki: da

 

BAR4_18x13mm

 

*O doseganju homogene osvetlitve in raztezkih aluminija ter PVC pokrival si lahko več preberete tukaj.

Tehnična risba

Montaža

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAZIV ARTIKLAKAT. ŠT.
ALU PROFIL BAR4, 18 × 13 mm5010533
PVC MAT POKRIVALO5010727
PVC CLEAR POKRIVALO5010726
PVC FROSTED POKRIVALO5010724
PVC MAT IZBOČENO POKRIVALO5010725
PVC MAT IZBOČEN KONČNIK50106271
PVC KONČNIK5010626
ALU NOSILNI KONČNIK L5010634
ALU NOSILEC PROFILA5010640
INOX 360 NOSILEC PROFILA5010635
ALU NOSILEC PROFILA KOT 45°5010641
ALU ROTACIJSKI NOSILEC PROFILA5010642