KNAUF30, 80,6 × 25,7 mm

Osnovne informacije

Vrsta profila: vgradni/knauf
Material: eloksiran aluminij
Maksimalna dolžina: 5 m (razrez na želeno mero)
PVC pokrivalo: clear, mat, frosted in prizmatično
Končniki: da

 

KNAUF30_81x26mm

 

*O doseganju homogene osvetlitve in raztezkih aluminija ter PVC pokrival si lahko več preberete tukaj.

Tehnična risba

Montaža

 

 

NAZIV ARTIKLAKAT. ŠT.
ALU PROFIL KNAUF30, 80,6 × 25,7 mm5010525
PVC MAT POKRIVALO5010743
PVC CLEAR POKRIVALO5010745
PVC FROSTED POKRIVALO5010744
PVC PRIZMATIČNO POKRIVALO5010746
ALU POKRIVALO5010747
PVC MAT RAVNO POKRIVALO5010732
PVC CLEAR RAVNO POKRIVALO5010730
ALU KONČNIK5010605
ELEMENT ZA POVEZOVANJE PROFILOV - RAVNI50106591
ELEMENT ZA POVEZOVANJE PROFILOV - L KOTNI50106592
ALU NOSILEC LED TRAKU - TIP 35010688
ALU NOSILEC LED TRAKU - TIP 45010687