KNAUF30, 80,6 × 25,7 mm

Osnovne informacije

ALU profil je več kot zgolj ohišje za LED trakove. Poleg odličnega odvajanja toplote, ki jo proizvede LED trak, ALU profili iz kvalitetnega eloksiranega aluminija kot posamična komponenta celotnega sklopa omogočajo končnemu kupcu ogromno možnosti apliciranja in nadzora nad virom svetlobe. Služijo kot estetski dodatek, ki omogoča LED trakovom zlitje s pohištvom in preostalim prostorom. Pravilno in natančno zasnovan profil lahko učinkovitost odvajanja toplote poveča vse do 30 %, če ga primerjamo s profilom, ki ni optimiziran. Posledično se to kaže tudi v podaljšanju življenjske dobe LED traku, ki je nameščen v profil.

Lahko jih uporabite za razsvetlitev delovnih površin, omar, polic, prostorov ipd. Omogočajo različno montažo od vgradne, nadgradne, talne, kotne in viseče. Vsem alu profilom pa seveda pripadajo tudi primerna PVC pokrivala. Nekateri profili imajo na voljo celo štiri različna pokrivala; matirano, prosojno, »frosted« in prizmatično. Kot dodano vrednost, ponujamo možnost prašnega barvanja z izborom odtenkov po RAL lestvici in rezanje vseh profilov na točno želeno dimenzijo.

Vrsta profila: vgradni/knauf
Material: eloksiran aluminij
Maksimalna dolžina: 5 m (razrez na želeno mero)
PVC pokrivalo: clear, mat, frosted in prizmatično
Končniki: da

 

KNAUF30_81x26mm

 

*O doseganju homogene osvetlitve in raztezkih aluminija ter PVC pokrival si lahko več preberete tukaj.

Tehnična risba

Montaža

 

 

NAZIV ARTIKLAKAT. ŠT.
ALU PROFIL KNAUF30, 80,6 × 25,7 mm5010525
PVC MAT POKRIVALO5010743
PVC CLEAR POKRIVALO5010745
PVC FROSTED POKRIVALO5010744
PVC PRIZMATIČNO POKRIVALO5010746
ALU POKRIVALO5010747
PVC MAT RAVNO POKRIVALO5010732
PVC CLEAR RAVNO POKRIVALO5010730
ALU KONČNIK5010605
ELEMENT ZA POVEZOVANJE PROFILOV - RAVNI50106591
ELEMENT ZA POVEZOVANJE PROFILOV - L KOTNI50106592
ALU NOSILEC LED TRAKU - TIP 35010688
ALU NOSILEC LED TRAKU - TIP 45010687