Osnovne informacije

Vrsta profila: vgradni/nadgradni
Material: eloksiran aluminij
Maksimalna dolžina: 5 m (razrez na želeno mero)
PVC pokrivalo: clear, mat, frosted in izbočeno mat
Končniki: da

 

BAR3_18x19mm

 

*O doseganju homogene osvetlitve in raztezkih aluminija ter PVC pokrival si lahko več preberete tukaj.

Tehnična risba

Montaža

 

 

NAZIV ARTIKLAKAT. ŠT.
ALU PROFIL BAR3, 18 × 19 mm5010532
PVC MAT POKRIVALO5010727
PVC CLEAR POKRIVALO5010726
PVC FROSTED POKRIVALO5010724
PVC MAT IZBOČENO POKRIVALO5010725
PVC MAT IZBOČEN KONČNIK50106271
PVC KONČNIK5010627
ALU NOSILNI KONČNIK L50106291
ALU NOSILEC PROFILA5010640
INOX 360 NOSILEC PROFILA5010635
ALU NOSILEC PROFILA KOT 45°5010641
ALU ROTACIJSKI NOSILEC PROFILA5010642