Osnovne informacije

Vrsta profila: vgradni/nadgradni
Material: eloksiran aluminij
Maksimalna dolžina: 5 m (razrez na želeno mero)
PVC pokrivalo: clear, mat, frosted in izbočeno mat
Končniki: da

 

BAR4_18x13mm

 

*O doseganju homogene osvetlitve in raztezkih aluminija ter PVC pokrival si lahko več preberete tukaj.

Tehnična risba

Montaža

NAZIV ARTIKLAKAT. ŠT.
ALU PROFIL BAR4, 18 × 13 mm5010533
PVC MAT POKRIVALO5010727
PVC CLEAR POKRIVALO5010726
PVC FROSTED POKRIVALO5010724
PVC MAT IZBOČENO POKRIVALO5010725
PVC MAT IZBOČEN KONČNIK50106271
PVC KONČNIK5010626
ALU NOSILNI KONČNIK L5010634
ALU NOSILEC PROFILA5010640
INOX 360 NOSILEC PROFILA5010635
ALU NOSILEC PROFILA KOT 45°5010641
ALU ROTACIJSKI NOSILEC PROFILA5010642